Można by rzec – wiata jak wiata. Wiele takich powstaje. Jednak ta, którą wybudowano w parku w Buszkowiczkach i 6 października br. oddano do użytku, robi wrażenie. Drewniany obiekt o łącznej powierzchni 180 m kw., pokryty czerwoną blachą, usytuowany na placu z kostki brukowej, doskonale wpisuje się w krajobraz terenu.
Już na etapie projektowania gruntownie przemyślano nie tylko stronę praktyczną inwestycji, ale wzięto również pod uwagę aspekty proekologiczne. Wiatę oświetlają wodoodporne lampy solarne LED.
Ekonomiczne i przyjazne środowisku oświetlenie wymaga[paywall] wyłącznie 8-godzinnego „ładowania” w ciągu dnia.
Obiekt znajdujący się naprzeciwko miejscowego Domu Ludowego będzie z pewnością swoistym centrum kulturalno-rozrywkowym.
Wokół wiaty też będzie pięknie, bo projekt przewiduje nasadzenia rozmaitych krzewów ozdobnych i zagospodarowanie terenu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze