Reklama

Nowe drzewa nad ZEK-iem

26/04/2019 16:03

Około 300 sadzonek drzewek posadzili w ubiegły wtorek uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie.

Pierwsze oznaki cieplejszej wiosny wykorzystano w Radymnie na poprawę estetyki okolic zalewu ZEK[paywall]. We wtorek, 16 kwietnia, uczniowie tutejszego ZSOiR, pod opieką Bogusława Sierżęgi i we współpracy z pracownikami urzędu miasta, posadzili około 300 drzewek. Rośliny zostały posadzone w kilku miejscach w obrębie terenów przylegających do zalewu, między innymi w okolicach Dinozekolandii i wzdłuż ulicy Budowlanych. Sadzonki przekazane zostały miastu przez Nadleśnictwo Jarosław.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SOAD - niezalogowany 2019-04-26 18:05:18

    Nice !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama