Około 300 sadzonek drzewek posadzili w ubiegły wtorek uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie.
Pierwsze oznaki cieplejszej wiosny wykorzystano w Radymnie na poprawę estetyki okolic zalewu ZEK[paywall]. We wtorek, 16 kwietnia, uczniowie tutejszego ZSOiR, pod opieką Bogusława Sierżęgi i we współpracy z pracownikami urzędu miasta, posadzili około 300 drzewek. Rośliny zostały posadzone w kilku miejscach w obrębie terenów przylegających do zalewu, między innymi w okolicach Dinozekolandii i wzdłuż ulicy Budowlanych. Sadzonki przekazane zostały miastu przez Nadleśnictwo Jarosław.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Nice !!!