Reklama

Nowi szefowie jarosławskich szkół i przedszkoli

Od czwartku, 1 września, siedmioma jednostkami oświatowymi w mieście zarządzać będą nowi dyrektorzy.

Zmiany na stanowiskach kierowniczych obejmą 7 placówek oświatowych w Jarosławiu. Decyzje w tej sprawie zapadły w maju i sierpniu br. Właśnie wtedy rozstrzygnięte zostały konkursy na dyrektorskie posady. I tak od najbliższego czwartku przedszkolem nr 1 pokieruje Małgorzata Głogowska-Jucha, nr 8 – Janina Szajny, a nr 10 Krystyna Michalik. Nowi szefowie pojawią się też w 4 miejskich szkołach – jednej podstawowej i 3 gimnazjach. Stanowisko kierownicze w SP 11 obejmie Ewa Leniar. W rok szkolny 2016/17 wprowadzi uczniów gimnazjum nr 1 Olaf Pokrywka, w gimnazjum nr 2 zrobi to Elżbieta Żurawska, zaś w PG nr 3 Ewa Jankowska.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama