Od czwartku, 1 września, siedmioma jednostkami oświatowymi w mieście zarządzać będą nowi dyrektorzy.
Zmiany na stanowiskach kierowniczych obejmą 7 placówek oświatowych w Jarosławiu. Decyzje w tej sprawie zapadły w maju i sierpniu br. Właśnie wtedy rozstrzygnięte zostały konkursy na dyrektorskie posady. I tak od najbliższego czwartku przedszkolem nr 1 pokieruje Małgorzata Głogowska-Jucha, nr 8 – Janina Szajny, a nr 10 Krystyna Michalik. Nowi szefowie pojawią się też w 4 miejskich szkołach – jednej podstawowej i 3 gimnazjach. Stanowisko kierownicze w SP 11 obejmie Ewa Leniar. W rok szkolny 2016/17 wprowadzi uczniów gimnazjum nr 1 Olaf Pokrywka, w gimnazjum nr 2 zrobi to Elżbieta Żurawska, zaś w PG nr 3 Ewa Jankowska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze