Reklama

Nowy komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej

23/01/2017 15:37

Pułkownik Robert Rogoz objął dzisiaj, 23 bm. stanowisko komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Zastąpił na stanowisku pułkownika dr. Piotra Patlę.

Uroczyste przekazanie obowiązków odbyło się w obecności pułkownika Marka Łapińskiego, komendanta głównego Straży Granicznej.

Płk Robert Rogoz jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych w Kętrzynie i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. Od początku swojej kariery (1994 r.) pełnił służbę w Bieszczadzkim Oddziale SG, najpierw jako starszy kontroler i specjalista w Granicznej Placówce Kontrolnej w Medyce, potem - specjalista w Wydziale Nadzoru i Kontroli oraz starszy specjalista w Samodzielnej Sekcji Nadzoru, kolejno jako zastępca komendanta i komendant placówki SG w Korczowej.

Od października 2012 r. był zastępcą komendanta  BOSG w Przemyślu. Odznaczony m.in. Brązowym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, Złotym Medalem za Zasługi dla Straży Granicznej, Srebrnym Medalem za zasługi dla Obronności Kraju oraz Odznaką SG.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    qba - niezalogowany 2017-01-24 06:39:05

    OO, ma taki medal jak Misiewicz po kilku miesiącach pracy :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    JaBolek - niezalogowany 2017-01-25 17:37:33

    "jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych w Kętrzynie"W Kętrzynie nie było i nie ma WSOWZ.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asmiech_757 2017-01-25 22:40:38

    Służyłem w Kętrzynie nad Odrą i tam rzeczywiście nie ma takiej szkoły. Może jest jakiś inny Kętrzyn?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama