Reklama

O transkarpackiej współpracy na zamku

01/03/2016 15:15

W sobotę, 27 lutego, na Zamku Kazimierzowskim odbyła się kolejna z cyklu międzynarodowych konferencji pn. „Europa Karpat”. Była to okazja do spotkania dla wielu znakomitych gości z kraju i zagranicy oraz dyskusji na temat europejskiego bezpieczeństwa i możliwych form współpracy krajów obszaru karpackiego.

Wśród gości sobotniej konferencji znaleźli się: Marszałek Sejmu Marek Kuchciński, Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, Sekretarz Stanu w Kancelarii Rady Ministrów Piotr Naimski, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Paweł Kukiz Przewodniczący Klubu Poselskiego Kukiz15, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu Jerzy Kwieciński, Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Wiceprzewodniczący Komisji Infrastruktury Sejmu Bogdan Rzońca oraz przedstawiciele parlamentów Węgier, Słowacji, Czech i Ukrainy.  


kjz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    cymolek - niezalogowany 2016-03-01 17:40:55

    Pani stojąca w pierwszym rzędzie,piąta od lewej (patrząc na zdjęcie)ma piękny biust.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama