W sobotę, 27 lutego, na Zamku Kazimierzowskim odbyła się kolejna z cyklu międzynarodowych konferencji pn. „Europa Karpat”. Była to okazja do spotkania dla wielu znakomitych gości z kraju i zagranicy oraz dyskusji na temat europejskiego bezpieczeństwa i możliwych form współpracy krajów obszaru karpackiego.
Wśród gości sobotniej konferencji znaleźli się: Marszałek Sejmu Marek Kuchciński, Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, Sekretarz Stanu w Kancelarii Rady Ministrów Piotr Naimski, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Paweł Kukiz Przewodniczący Klubu Poselskiego Kukiz15, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu Jerzy Kwieciński, Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Wiceprzewodniczący Komisji Infrastruktury Sejmu Bogdan Rzońca oraz przedstawiciele parlamentów Węgier, Słowacji, Czech i Ukrainy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pani stojąca w pierwszym rzędzie,piąta od lewej (patrząc na zdjęcie)ma piękny biust.
Pani stojąca w pierwszym rzędzie,piąta od lewej (patrząc na zdjęcie)ma piękny biust.