Ostatnio bardzo dużo się mówiło o rodzinach wielodzietnych i przyznawaniu im kart uprawniających do korzystania ze zniżek przyznawanych w ramach programu „Rodzina 3 plus”. Mieszkam na terenie gminy Przemyśl, dokładnie w miejscowości Ostrów i jestem w posiadaniu: Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz Samorządowej Karty Dużych Rodzin Gminy Przemyśl. Co z tego, że je posiadam, skoro nie mogę z nich skorzystać na przykład na przemyskim basenie, stoku narciarskim czy lodowisku. Myślę, że mieszkańcy gminy Przemyśl nie powinni być traktowani gorzej niż mieszkańcy samego Przemyśla. Bardzo bym chciał, aby nasi włodarze wzięli sobie to do serca i dogadali się w tych sprawach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze