Reklama

O wspieraniu dużych rodzin

26/02/2015 15:00

Ostatnio bardzo dużo się mówiło o rodzinach wielodzietnych i przyznawaniu im kart uprawniających do korzystania ze zniżek przyznawanych w ramach programu „Rodzina 3 plus”. Mieszkam na terenie gminy Przemyśl, dokładnie w miejscowości Ostrów i jestem w posiadaniu: Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz Samorządowej Karty Dużych Rodzin Gminy Przemyśl. Co z tego, że je posiadam, skoro nie mogę z nich skorzystać na przykład na przemyskim basenie, stoku narciarskim czy lodowisku. Myślę, że mieszkańcy gminy Przemyśl nie powinni być traktowani gorzej niż mieszkańcy samego Przemyśla. Bardzo bym chciał, aby nasi włodarze wzięli sobie to do serca i dogadali się w tych sprawach.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama