Reklama

Obchody 100. rocznicy bitwy pod Niżankowicami [WIDEO]

16/12/2018 20:34

W niedzielę odbyły się obchody 100. rocznicy zwycięskiej bitwy pod Niżankowicami, upamiętniające Orlęta Przemyskie i Lwowskie. Tym razem organizatorem był Społeczny Komitet Pamięci Orląt Przemyskich i Lwowskich, a patronat nad wydarzeniem objął prezydent Przemyśla Wojciech Bakun. Uroczystości rozpoczęła msza św. w kościele Świętej Trójcy. Następnie bohaterów walk upamiętniono przy Pomniku Orląt Przemyskich, a zwieńczeniem był koncert w sali bankietowej przemyskiego dworca PKP poświęcony Orlętom.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-12-17 10:32:55

    Ale"prawdziwych " patriotów z PiS nie zauważyłem.Mam zapewne słaby wzrokSkończyła się kasa to i patriotyzm się skończył.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mój nick - niezalogowany 2018-12-17 14:30:53

    boś patrzył nie w tę stronę co trzeba... http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-12-17/dzisiaj-pogrzeb-poslanki-jolanty-szczypinskiej/?ref=slider

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama