W niedzielę odbyły się obchody 100. rocznicy zwycięskiej bitwy pod Niżankowicami, upamiętniające Orlęta Przemyskie i Lwowskie. Tym razem organizatorem był Społeczny Komitet Pamięci Orląt Przemyskich i Lwowskich, a patronat nad wydarzeniem objął prezydent Przemyśla Wojciech Bakun. Uroczystości rozpoczęła msza św. w kościele Świętej Trójcy. Następnie bohaterów walk upamiętniono przy Pomniku Orląt Przemyskich, a zwieńczeniem był koncert w sali bankietowej przemyskiego dworca PKP poświęcony Orlętom.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale"prawdziwych " patriotów z PiS nie zauważyłem.Mam zapewne słaby wzrokSkończyła się kasa to i patriotyzm się skończył.
boś patrzył nie w tę stronę co trzeba... http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-12-17/dzisiaj-pogrzeb-poslanki-jolanty-szczypinskiej/?ref=slider
Ale"prawdziwych " patriotów z PiS nie zauważyłem.Mam zapewne słaby wzrokSkończyła się kasa to i patriotyzm się skończył.
boś patrzył nie w tę stronę co trzeba... http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-12-17/dzisiaj-pogrzeb-poslanki-jolanty-szczypinskiej/?ref=slider