Wręcz niezauważalnie przebiegły w Przemyślu obchody 5. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Kwiaty zostały dzisiaj złożone przy pomniku na terenie PWSW i przy tablicy na ścianie muzeum.
Bardzo krótkie uroczystości rocznicowe odbyły się przy obelisku upamiętniającym ofiary katastrofy smoleńskiej z 2010 r. na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej. Zgromadziły kilku wykładowców i garstkę studentów, którzy złożyli kwiaty i znicze.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak zwykle włodarze Przemysla sie nie popisali...wstyd:(
Jak zwykle włodarze Przemysla sie nie popisali...wstyd:(