Reklama

Obchody katastrofy smoleńskiej w Przemyślu

10/04/2015 17:09

Wręcz niezauważalnie przebiegły w Przemyślu obchody 5. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Kwiaty zostały dzisiaj złożone przy pomniku na terenie PWSW i przy tablicy na ścianie muzeum.

Bardzo krótkie uroczystości rocznicowe odbyły się przy obelisku upamiętniającym ofiary katastrofy smoleńskiej z 2010 r. na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej. Zgromadziły kilku wykładowców i garstkę studentów, którzy złożyli kwiaty i znicze.
Ofiary upamiętnili również: prezydent Robert Choma, jego zastępcy Grzegorz Hayder i Janusz Hamryszczak oraz wiceprzewodnicząca rady miejskiej Lucyna Podhalicz i Jan Jarosz - dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta. Kwiaty złożyli przy tablicy upamiętniającej katastrofę, która znajduje się na ścianie głównego gmachu Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.
O godz. 18.00 w intencji ofiar zostanie odprawiona msza św. w archikatedrze.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    AR. - niezalogowany 2016-04-10 16:37:29

    Jak zwykle włodarze Przemysla sie nie popisali...wstyd:(

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama