Do nietypowego zdarzenia doszło po godz. 15 przy Pomniku Orląt Przemyskich. U zbiegu Wybrzeża Jana Pawła II i ul. Długosza przewróciła się latarnia uliczna.
Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Prawdopodobnie w żeliwny słup uderzyło auto dostawcze, ale na miejscu nie widać śladów uszkodzonego zderzaka bądź lampy samochodu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O ,,, niedobrze. Z takimi informacjami z pogranicza plotkarstwa zajmują się Redakcje z reguły , gdy zaczyna się tzw. " sezon ogórkowy'. Czyżby się już zaczął?
pewnie pijana ; porażka z takimi informacjami , nie dziwię się ,że was tak mało robotów czyta..............
O ,,, niedobrze. Z takimi informacjami z pogranicza plotkarstwa zajmują się Redakcje z reguły , gdy zaczyna się tzw. " sezon ogórkowy'. Czyżby się już zaczął?
pewnie pijana ; porażka z takimi informacjami , nie dziwię się ,że was tak mało robotów czyta..............
kto dopuszcza do tego typu newsów?