Reklama

Obok Pomnika Orląt Przemyskich przewróciła się latarnia [ZDJĘCIA]

03/06/2015 15:49

Do nietypowego zdarzenia doszło po godz. 15 przy Pomniku Orląt Przemyskich. U zbiegu Wybrzeża Jana Pawła II i ul. Długosza przewróciła się latarnia uliczna.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Prawdopodobnie w żeliwny słup uderzyło auto dostawcze, ale na miejscu nie widać śladów uszkodzonego zderzaka bądź lampy samochodu.
Latarnia przewróciła się na chodnik. Na szczęście w tamtym momencie nikt nie znajdował się w pobliżu. Miejsce zabezpieczyli funkcjonariusze Straży Miejskiej. Wezwane zostało pogotowie energetyczne.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-06-03 18:52:08

    O ,,, niedobrze.   Z takimi informacjami z pogranicza plotkarstwa zajmują się Redakcje   z reguły  , gdy zaczyna się tzw. " sezon ogórkowy'.   Czyżby się już zaczął?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sssssssssssssssssss - niezalogowany 2015-06-03 22:08:28

    pewnie pijana ; porażka z takimi informacjami , nie dziwię się ,że was tak mało  robotów czyta..............

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nikt - niezalogowany 2015-06-04 00:40:56

    kto dopuszcza do tego typu newsów?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości