Jeszcze w tym roku pierwsi kierowcy przejadą obwodnicami Oleszyc i Cieszanowa. 27 marca oficjalnie rozpoczęto ich budowę. Łączna wartość inwestycji to ponad 30 milionów złotych.
Obwodnice Cieszanowa i Oleszyc będą drogami o jednym, 3,5-metrowym pasie ruchu w każdym kierunku i szerokich poboczach. Powstaną nowe skrzyżowania, w tym ronda, które w terenie zabudowanym będą mieć chodniki i przejścia dla pieszych. Oprócz tego powstanie[paywall] także most nad rzeką Przerwa, przejścia dla zwierząt, przepusty i system odwodnienia. Zainstalowane zostaną też bariery energochłonne.
Obwodnica Oleszyc będzie miała długość 3,2 km. Rozpocznie się rondem na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 865 (ul. Jarosławska) z drogą wojewódzką nr 867 (ul. Wiejska) i drogą gminną. Dalej pobiegnie stroną północną w kierunku Lubaczowa, przecinając kolejno rzekę Przerwa oraz drogę wojewódzką nr 865 (na skrzyżowaniu powstanie rondo). Zakończy się rondem na drodze wojewódzkiej nr 867, za osiedlem św. Jana, niedaleko skrzyżowania z drogą wojewódzką w kierunku Lubaczowa.
Obwodnica Cieszanowa będzie krótsza, bo licząca ok. 1,8 km. Ona również rozpocznie się rondem przy pomniku Jana III Sobieskiego na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 865 z drogami powiatową i miejską. Dalej stroną wschodnią pobiegnie w kierunku drogi wojewódzkiej nr 865 i zakończy się za stacją Orlen przy ul. Tadeusza Kościuszki, płynnie wchodząc do drogi wojewódzkiej nr 865.
Łączny koszt obu inwestycji to ponad 30 mln zł. Pieniądze na to zadanie pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.
Oficjalne wbicie łopaty pod tę inwestycję odbyło się we wtorek, 27 marca. W wydarzeniu wzięli udział m.in.: marszałek Władysław Ortyl, wicewojewoda Lucyna Podhalicz, senator Mieczysław Golba, a także lokalne władze samorządowe i pracownicy firm budujących obwodnice z firm STRABAG i PBI.
Marszałek Władysław Ortyl podkreślał, że o tej inwestycji mówiło się już pół wieku temu i wreszcie staje się ona faktem. – Te inwestycje będą miały na pewno istotny wpływ na rozwój gospodarczy powiatu lubaczowskiego oraz na wzrost bezpieczeństwa jego mieszkańców – mówił W. Ortyl.
Wicewojewoda Lucyna Podhalicz twierdziła natomiast, że budowa tych dwóch obwodnic to przykład dbania rządu i władz samorządowych o równomierny rozwój kraju. – To jest przełom w myśleniu o rozwoju mniejszych miejscowości, miast i gmin, które przez lata były zapomniane – mówiła.
Plac budowy poświęcił ks. Józef Dudek, dziekan dekanatu Cieszanów.
Na rozpoczęcie budowy czeka jeszcze obwodnica Lubaczowa. Prace być może rozpoczną się w tym roku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
świetny obrazek ale beka :D
Niedługo łopat braknie
A co z obwodnicą Przemyśla kiedy powstanie ?