Za nami 11. kolejka mistrzowskich zmagań w FOGO Futsal Ekstraklasie. To nie był dzień Texom Eurobusu, to nie była jego gra. To był najsłabszy w tym sezonie występ przemyślan, ale finalnie pokonali po niezwykle dramatycznym boju AZS UŚ w Katowicach, odnosząc 10. zwycięstwo w FOGO Futsal Ekstraklasie i ósme z rzędu. Ślązakom należą się jednak wielkie brawa za ogrom ambicji, woli walki i serca włożonego w ten pojedynek.
Ekipa Vanildo Neto grała zbyt frywolnie. Była ospała, niedokładna, mało skoncentrowana. A w tej lidze nic nie ma za darmo. Są jednak takie dni, kiedy nic kompletnie nie wychodzi. I taki dzień przyszedł dla lidera FOGO Futsal Ekstraklasy. Sztuką jest wówczas prawidłowo zareagować. Szukać metody, sposobu, aby własne słabości przekuć w sukces. Tak się stało i to potrafią zrobić tylko wielkie zespoły. Nikt za kilka dni o stylu pamiętać nie będzie.
Zawodników teamu V. Neto oceniamy w skali od 1 do 10. Klasyfikowani są gracze, którzy spędzili na parkiecie co najmniej 1/4 czasu meczowego. Oceną tzw. bazową jest 5. 10 to klasa światowa, 1 – poniżej krytyki. Oceny są oczywiście subiektywne, więc nie wszyscy będą się z nimi zgadzać. Tak powstanie klasyfikacja na najlepszego zawodnika sezonu. Suma punktów ze wszystkich spotkań pozwoli wyłonić zwycięzcę, na którego czekać będzie miły – mamy nadzieję – upominek na koniec kampanii.
oraz
***
Klasyfikowani są tylko ci zawodnicy, którzy rozegrali 50 procent meczów. Poniżej średnia ocen tych, którzy nie mają za sobą połowy meczów w barwach Texom Eurobusu:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze