Za nami 16. kolejka mistrzowskich zmagań w FOGO Futsal Ekstraklasie. Pierwsza w II rundzie zmagań. Texom Eurobus Przemyśl gościł w hali sportowej w Łodzi, gdzie rywalizował z zespołem Widzewa Futsal. Pomimo słabszego początku, żadnych wątpliwości nie było – team Vanildo Neto „przejechał się” po rywalu niczym walec.
Przemyślanie od początku mieli przewagę, ale grali zbyt wolno, zbyt przejrzyście, aby zaskoczyć ofiarnie grających w defensywie gospodarzy. Bardzo dobrze w bramce spisywał się reprezentant Czech Michał Hula. Wystarczyło jednak 50 sekund, przebłysk geniuszu Henrique Diniza oraz duetu Leo Santana – Tiago Correia, aby taktyka łodzian legła w gruzach. W II połowie gościom miało się grać łatwiej i tak było. Widzew Futsal nie miał kompletnie nic do powiedzenia. Lider strzelił pięć kolejnych bramek, mógł kilka więcej. Trener Vanildo Neto dał pograć wszystkim zawodnikom. Najładniejsze trafienie było autorstwa L. Santany, po indywidualnej akcji.
Zawodników teamu V. Neto oceniamy w skali od 1 do 10. Klasyfikowani są gracze, którzy spędzili na parkiecie co najmniej 1/4 czasu meczowego. Oceną tzw. bazową jest 5. 10 to klasa światowa, 1 – poniżej krytyki. Oceny są oczywiście subiektywne, więc nie wszyscy będą się z nimi zgadzać. Tak powstanie klasyfikacja na najlepszego zawodnika sezonu. Suma punktów ze wszystkich spotkań pozwoli wyłonić zwycięzcę, na którego czekać będzie miły – mamy nadzieję – upominek na koniec kampanii.
oraz
***
Klasyfikowani są tylko ci zawodnicy, którzy rozegrali 50 procent meczów. Poniżej średnia ocen tych, którzy nie mają za sobą jeszcze połowy meczów w barwach Texom Eurobusu:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze