– Chcąc przejść przez przejście dla pieszych na ulicy 3 Maja, na której jest sygnalizacja świetlna, spotykam się niejednokrotnie z dziwną sytuacją. Wciskając przycisk mający spowodować zapalenie się zielonego światła, nie zawsze mogę liczyć na to, że sygnalizacja zadziała. Zastanawiam się, czy to wina niesprawnego sprzętu, czy może zaplanowane działanie upłynniające ruch samochodów. Jadąc samochodem, rzadko kiedy spotykam się w tym miejscu z czerwonym światłem dla pojazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.masz koło "endriukasy" przejście bez świateł więc wal z buta tamtym przejściem i po "ptokach"
masz koło "endriukasy" przejście bez świateł więc wal z buta tamtym przejściem i po "ptokach"