Reklama

Oczekiwanie na zielone światło

17/09/2015 07:00

– Chcąc przejść przez przejście dla pieszych na ulicy 3 Maja, na której jest sygnalizacja świetlna, spotykam się niejednokrotnie z dziwną sytuacją. Wciskając przycisk mający spowodować zapalenie się zielonego światła, nie zawsze mogę liczyć na to, że sygnalizacja zadziała. Zastanawiam się, czy to wina niesprawnego sprzętu, czy może zaplanowane działanie upłynniające ruch samochodów. Jadąc samochodem, rzadko kiedy spotykam się w tym miejscu z czerwonym światłem dla pojazdów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kaziak - niezalogowany 2015-09-18 19:57:58

    masz koło "endriukasy" przejście bez świateł więc wal z buta tamtym przejściem i po "ptokach"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama