Horynieckie Stowarzyszenie HDK „Ratownik” wespół z zamojskim oddziałem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz gminą Horyniec-Zdrój kolejny raz zapraszają na akcję zbiórki krwi.
Kolejna odsłona popularnej w regionie zbiórki krwi organizowanej cyklicznie w horynieckim uzdrowisku już w tę niedzielę, 8 grudnia. Chętnych do podzielenia się cząstką siebie organizatorzy zapraszają tradycyjnie do Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13. W g. od 9 do 13 będzie można tam oddać krew, dzieląc się wyjątkowym darem z innymi.
– Każda kropla jest na wagę złota, może komuś uratować życie lub zdrowie! Nie bądź obojętny! – apelują organizatorzy, czyli członkowie Stowarzyszenia HDK „Ratownik”, którym partnerują w tym przedsięwzięciu: gmina Horyniec-Zdrój i Nadleśnictwo Lubaczów.
– Przyjdź do nas i podaruj życie! – zachęca w imieniu ekipy krwiodawców z Horyńca-Zdroju Janusz Rawski.
Więcej szczegółów na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem tel. 690 131 317 lub adresem e-mail: shdk.ratownik@gmail.com.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze