Tuż przed Dniem Kobiet, 7 marca, zaplanowano kolejną akcję zbiórki krwi w Horyńcu-Zdroju. Organizatorzy, czyli nieustające w działaniach Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” wraz z ekipą terenową lubelskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zamościa oraz gminą Horyniec-Zdrój, zapraszają wszystkich chętnych.
Akcji jak zwykle przyświeca motto przewodnie „Oddaj krew – to nie boli!”. Ochotnicy mogą się zgłaszać do Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju, tradycyjnie w godzinach od 9 do 12.
– Oddaj krew i podaruj życie! W czasie akcji będziemy zbierać do puszki środki dla Mateusza Lorenca – zachęca do udziału Janusz Rawski ze Stowarzyszenia HDK „Ratownik”. Będzie to już kolejna inicjatywa horynieckich krwiodawców na rzecz nastoletniego mieszkańca Horyńca-Zdroju chorującego na autyzm.
Szczegółowych informacji na temat akcji można zasięgnąć pod nr. tel.: 690 131 317 bądź pisząc na adres e-mail: shdk.ratownik@gmail.com.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze