Gmina Krzywcza zadbała o to, by najmłodsi mieszkańcy mieli szansę na wspólną edukację i zabawę. Od września br. rusza oddział przedszkolny utworzony przy Zespole Szkół w Krzywczy. Rekrutacja już w kwietniu br.
Utworzony oddział przedszkolny będzie dysponował 25 miejscami i zapewniał bezpłatny pobyt dzieciom w wieku od 3 do 6 lat w okresie od 1 września br. do 31 sierpnia 2019 r., w g. 6.45 – 16.00. W ofercie są też bezpłatne całodzienne wyżywienie, które zapewni szkolna kuchnia i darmowe zajęcia dodatkowe z: logopedii, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej czy zajęcia taneczne. Będzie też możliwość skorzystania z dowozu dziecka autobusem szkolnym i edukacji w zakresie języka angielskiego. Utworzenie nowocześnie wyposażonej, kolorowej sali zajęć jest możliwe dzięki realizacji projektu „Wesołe Przedszkole w Krzywczy”, na który gmina pozyskała 209 tys. 117 zł 50 gr z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Wkład własny to 27 tys. zł. Całkowita wartość wspomnianego zadania opiewa na kwotę 236 tys. 117 zł 50 gr.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A jednak mozna nie tak jak w gminie fredropol tylko drogi robia i same sukcesy niby, wrrr
A jednak mozna nie tak jak w gminie fredropol tylko drogi robia i same sukcesy niby, wrrr