Nawet 2 mld m3 gazu wysokometanowego może znajdować się w złożu odkrytym przez spółkę Orlen Upstream w Bystrowicach w powiecie jarosławskim. Jego eksploatacja powinna zacząć się za około 2 lata. Aby odnaleźć pokłady błękitnego paliwa zastosowano najnowocześniejsze technologie zdjęć sejsmicznych oraz interpretację danych geofizycznych i geologicznych.
– Zwiększanie poziomu produkcji i wielkości posiadanych zasobów korzystnie przełoży się zarówno na wyniki Grupy Orlen, jak i bezpieczeństwo energetyczne kraju – zapewnił w środę, 17 bm. Daniel Obajtek, prezes zarządu PKN Orlen. – Dlatego będziemy koncentrować się na dobrej[paywall] jakości aktywach i najbardziej rentownych projektach. Rejon Podkarpacia należy nadal do bardzo perspektywicznych w obszarze poszukiwań gazu ziemnego w Polsce. A sukces poszukiwawczy w Bystrowicach to potwierdza – dodał.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To gaz powinien być tańszy od tego zakupionego w Rosji przez Pawlaka.
I kilkukrotnie tańszy od tego za który PISoBOLSZEWIA nabija kabzy szejkom.
zobaczysz tańszy szczególnie przy rozdawnictwie PIS. Gaz zdrożeje o 70% w stosunku do tego od pawlaka
Będzie dla braci za wschodniej granicy za free jak znalazł . Czy bracia zapłacili już chociaż kilka zeta . za gaz który Polska im pożycza na wieczne oddanie
To gaz powinien być tańszy od tego zakupionego w Rosji przez Pawlaka.
I kilkukrotnie tańszy od tego za który PISoBOLSZEWIA nabija kabzy szejkom.
zobaczysz tańszy szczególnie przy rozdawnictwie PIS. Gaz zdrożeje o 70% w stosunku do tego od pawlaka