Reklama

Odkryta pływalnia znowu dostępna. Ruszył sezon

16/07/2017 17:00

Odkryta pływalnia przy ul. Krakowskiej została otwarta 26 czerwca, jednak dzień później zamknięto ją ze względu na wykrycie w wodzie bakterii . Od 5 lipca znowu jest do dyspozycji użytkowników. Sprawdziliśmy, jakie prace zostały wykonane na obiekcie przed sezonem.

Infrastruktura miejskiej pływalni powstała w latach 70., dlatego pewnymi standardami odbiega od nowoczesnych obiektów. Władze miasta i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji starają się jednak, aby wszelkie normy zostały spełnione, a użytkownicy mogli się cieszyć ze stworzonych im warunków.

– Wykonaliśmy w tym roku wiele prac, przede wszystkim odnowiliśmy dużą nieckę basenu. Zostały także wyremontowane sanitariaty. Najwięcej pracy wykonaliśmy w toaletach damskich, w których  udrożniliśmy przyłącz kanalizacji, dzięki czemu nie będziemy musieli się już borykać z tym problemem. Odmalowane zostały również przebieralnie oraz pomieszczenie dla ratowników. Zależało nam na tym, aby odnowić obiekt w miarę możliwości i środków, jakimi dysponujemy. Ważne, aby było czysto, schludnie i przyjemnie – wyjaśniła kierownik działu obsługi obiektów sportowo-rekreacyjnych MOSiR w Przeworsku Anna Kobylińska. Koszt przeprowadzonych prac remontowych  to ok. 12 tys. zł.

Woda także przebadana


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zdesperowany przemyślanin - niezalogowany 2017-07-16 18:24:30

    A w Przemyślu jest plac wodny na którym jest średnio jedna osoba (dzisiaj o godzinie 15 jedna osoba). Jak chcesz na basen to do Jarosławia lub Przeworska. To są inwestycje przemyskie !!! Ludzie zastanówcie się kogo wybieracie !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asfd - niezalogowany 2017-07-17 01:08:56

    A w Przemyślu ciulnia , trzeba walić do Jarosławia , Przeworska , Ustrzyk albo do AqaParku do Chełma .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    alf - niezalogowany 2017-07-17 08:35:22

    Jak  zwycięży kod  to wszystko się odmieni wyjadą młodzi gniewni zostaną starzy wkor....i

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama