Odkryta pływalnia przy ul. Krakowskiej została otwarta 26 czerwca, jednak dzień później zamknięto ją ze względu na wykrycie w wodzie bakterii . Od 5 lipca znowu jest do dyspozycji użytkowników. Sprawdziliśmy, jakie prace zostały wykonane na obiekcie przed sezonem.
Infrastruktura miejskiej pływalni powstała w latach 70., dlatego pewnymi standardami odbiega od nowoczesnych obiektów. Władze miasta i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji starają się jednak, aby wszelkie normy zostały spełnione, a użytkownicy mogli się cieszyć ze stworzonych im warunków.
– Wykonaliśmy w tym roku wiele prac, przede wszystkim odnowiliśmy dużą nieckę basenu. Zostały także wyremontowane sanitariaty. Najwięcej pracy wykonaliśmy w toaletach damskich, w których udrożniliśmy przyłącz kanalizacji, dzięki czemu nie będziemy musieli się już borykać z tym problemem. Odmalowane zostały również przebieralnie oraz pomieszczenie dla ratowników. Zależało nam na tym, aby odnowić obiekt w miarę możliwości i środków, jakimi dysponujemy. Ważne, aby było czysto, schludnie i przyjemnie – wyjaśniła kierownik działu obsługi obiektów sportowo-rekreacyjnych MOSiR w Przeworsku Anna Kobylińska. Koszt przeprowadzonych prac remontowych to ok. 12 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A w Przemyślu jest plac wodny na którym jest średnio jedna osoba (dzisiaj o godzinie 15 jedna osoba). Jak chcesz na basen to do Jarosławia lub Przeworska. To są inwestycje przemyskie !!! Ludzie zastanówcie się kogo wybieracie !!!
A w Przemyślu ciulnia , trzeba walić do Jarosławia , Przeworska , Ustrzyk albo do AqaParku do Chełma .
Jak zwycięży kod to wszystko się odmieni wyjadą młodzi gniewni zostaną starzy wkor....i
A w Przemyślu jest plac wodny na którym jest średnio jedna osoba (dzisiaj o godzinie 15 jedna osoba). Jak chcesz na basen to do Jarosławia lub Przeworska. To są inwestycje przemyskie !!! Ludzie zastanówcie się kogo wybieracie !!!
A w Przemyślu ciulnia , trzeba walić do Jarosławia , Przeworska , Ustrzyk albo do AqaParku do Chełma .
Jak zwycięży kod to wszystko się odmieni wyjadą młodzi gniewni zostaną starzy wkor....i