Reklama

Odnowiono miejsce pamięci nad Sanem w Krasiczynie

03/10/2018 09:30

W 24. numerze Życia Podkarpackiego z 13 czerwca pisaliśmy o fatalnym stanie upamiętnienia poświęconego ofiarom, które zginęły podczas przekraczania granicy między Rzeszą Niemiecką, a ZSRR, która wtedy funkcjonowała na Sanie. Niedawno upamiętnienie zostało odnowione. Wymieniono tablicę na nową, marmurową, odnowiono krzyż i uporządkowano najbliższe otoczenie. Brawo! Już teraz turyści nie będą kręcili głowami, patrząc na nieczytelną tablicę.


fot.Jacek Szwic
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama