W 24. numerze Życia Podkarpackiego z 13 czerwca pisaliśmy o fatalnym stanie upamiętnienia poświęconego ofiarom, które zginęły podczas przekraczania granicy między Rzeszą Niemiecką, a ZSRR, która wtedy funkcjonowała na Sanie. Niedawno upamiętnienie zostało odnowione. Wymieniono tablicę na nową, marmurową, odnowiono krzyż i uporządkowano najbliższe otoczenie. Brawo! Już teraz turyści nie będą kręcili głowami, patrząc na nieczytelną tablicę.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze