Miejski Zakład Komunikacji wprowadził udogodnienie dla pasażerów w postaci podświetlanych tablic elektronicznych z rozkładem jazdy. Taka tablica funkcjonuje między innymi przy ulicy Mickiewicza. Odpowiadając na opublikowany w poprzednim wydaniu gazety sygnał czytelnika, informuję, że tablica ta rzeczywiście nie działała na przełomie roku ze względu na awarię. Teraz jednak jest już sprawna, a długi czas oczekiwania na naprawę wynikał z konieczności sprowadzenia serwisanta wskazanego przez producenta urządzenia. Ostatecznie jednak 13 stycznia została włączona i dobrze służy pasażerom.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze