Reklama

Odważne gospodynie wystąpiły w sesji zdjęciowej z lat 60.

14/02/2017 09:33

W USA strażacy chętnie biorą udział w sesjach rozbieranych do kalendarzy, by wesprzeć potrzebujących. W gminie Chłopice panie z Kół Gospodyń Wiejskich wystylizowały się na lata 60. i stworzyły własny kalendarz na cel charytatywny.

Kalendarz powstał w dwóch wersjach:  écru i czarnej. Następnie został rozdysponowany we wszystkich miejscowościach na terenie gminy. Mieszkańcy chętnie wspomogli akcję, czego efektem była zebrana kwota, tj. 9 tys. 886 zł 86 gr.

2 lutego br. środki zebrane ze sprzedaży kalendarza zostały oficjalnie przekazane dla Wojtusia z Lutkowa oraz Ani z Chłopic. Wójt gminy Chłopice Andrzej Czyż w obecności radnych i sołtysów wręczył rodzicom potwierdzenie przelania uzbieranych kwot na konta fundacji.

– Na początku mieliśmy trochę obaw, jak zostanie to odebrane przez społeczeństwo. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni przebiegiem akcji. Okazało się, że każdy chciał mieć w domu kalendarz z naszymi pięknymi kobietami. Dziękuję paniom z kół gospodyń wiejskich, że zdecydowały się wziąć udział w odważnych sesjach zdjęciowych, sołtysom i wszystkim tym, którzy przyłączyli się do projektu, aby wspomóc mieszkańców gminy Chłopice, którzy walczą z poważnymi chorobami – podsumował przedsięwzięcie wójt Andrzej Czyż.

Reklama


MML
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama