W ramach akcji „Mam serce dla psów i kotów”, prowadzonej przez firmy Pedigree i Whiskas, miłośnicy zwierząt mogą przekazywać czworonogom miski pełne odżywczego jedzenia. Łącznie do schronisk trafi milion posiłków. Jednym kliknięciem myszki można w ten sposób wesprzeć zwierzaki ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.
By wskazać konkretne schronisko, do którego ma trafić pomoc żywnościowa, wystarczy zagłosować na jedno z 22 wytypowanych na stronie internetowej www.milionposilkow.pl. Głosować może każdy, w dodatku codziennie. Swoje zaangażowanie w pomoc czworonogom można okazać także na Facebooku. Na profilach obu marek znajduje się nakładka na zdjęcie profilowe, dzięki której można podkreślić swój udział w akcji i w ten sposób wciągnąć znajomych do wspólnej pomocy psom i kotom. Akcja potrwa do końca października.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.''Mam serce dla psów i kotów''....a dla krów, świń, kur itp. mam żołądek. I tak w sumie mniej więcej to wygląda. A tak naprawdę, jedzenia mięsa jakichkolwiek zwierząt, co jest obrzydliwe i odrażające, nie można usprawiedliwić i zaakceptować w żadnej kulturze.YOUTUBE.COM - VLOG Z CHIN - JEM PSIE MIĘSO!
wole ofiarować pyszne posiłki dzieciom z domu dziecka albo mieszkańcom Albertów .
YOUTUBE.COM - ZIEMIANIE NAPISY PL CAŁY FILM
''Mówisz o sobie, kocham zwierzęta, lecz jeśli jesteś głodnyCzekasz na ciepłe danie ze swojej miłościWtedy nie jest ważne to jak trafia na stółWażne jest by napchać swój żołądekZastygają resztki krwi, tak jak zastyga wyobraźniaSzansę na lepsze jutro eliminuje twoja bierna postawaCzas-biegnie-lata-słońceZABIJAĆ! ZABIJAĆ! ZABIJAĆ! ZABIJAĆ!FRONTSIDE - UCHWYĆ TEN CIEŃ - TEKSTOWO.PL
''Ofiaruj pyszny posiłek...miski pełne odżywczego jedzenia''to może warto by zapoznać się z poniższym artykułem:PRAKTYKI PRZEMYSŁU PRODUKUJĄCEGO POKARM DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH - WOLNEMEDIA.NET
To ,, schronisko ,, jest ale nie dla zwierząt . !! Ktoś podrzucił małego kota pod mój dom ,zwierzę głoduje i cierpi ,jest bezdomne .Dzwonię do ,,schroniska ,, i mówię ,że przywiozę kotka,bo idzie zima i zamarznie.Słyszę ,że nie przyjmą , bo kot się sam wyżywi !! Gdyby był chory , miał przetrącone łapy - to do Lecznicy Fedaczyńskiego a tak to ma zostać tam gdzie jest .. ??? Czy to nie jest chore ?? Czy ,,schronisko ,, jak nazwa wskazuje nie powinno być schronieniem dla zwierząt ??
Hmmm... SCHRONISKO powinno służyć do schronienia się opuszczonego zwierzęcia. Ale jak widzę tak nie jest ! Bardzo to niesprawiedliwe .
A tasiemce, owsiki, które się zalęgną w twoim organizmie, pchły, wszy, kleszcze jak się ciebie czepią, też tak kochasz, że nie pozwalasz ich zabijać?
''Mam serce dla psów i kotów''....a dla krów, świń, kur itp. mam żołądek. I tak w sumie mniej więcej to wygląda. A tak naprawdę, jedzenia mięsa jakichkolwiek zwierząt, co jest obrzydliwe i odrażające, nie można usprawiedliwić i zaakceptować w żadnej kulturze.YOUTUBE.COM - VLOG Z CHIN - JEM PSIE MIĘSO!
wole ofiarować pyszne posiłki dzieciom z domu dziecka albo mieszkańcom Albertów .
YOUTUBE.COM - ZIEMIANIE NAPISY PL CAŁY FILM