Reklama

Ojciec po kilku piwkach wsiadł za kółko

17/09/2015 12:30

– Spędzając czas nad wodą, byłem świadkiem, jak wypoczywający tam ze swoimi dziećmi ojciec wypił w ciągu pobytu kilka piw, po czym wsiadł z nimi do auta i odjechał. Co najgorsze, przy tym wszystkim była również matka, która bez słów wsiadła z nimi do samochodu.

To beznadziejna sytuacja, teoretycznie powinienem zgłosić to na policję, ale z drugiej strony nie chciałem się mieszać w rodzinne sprawy, skoro nawet żona nie wykazała inicjatywy. Naprawdę nie wiadomo, czy reagować, bo z jednej strony aż strach patrzeć na takie bezmyślne zachowanie, a z drugiej, przecież to właśnie członkowie rodziny powinni za siebie nawzajem odpowiadać, w tym wypadku dorosła kobieta. Mówi się, że wokół panuje znieczulica, a ludzie obok wielu spraw przechodzą obojętnie, ale będąc w takiej sytuacji, naprawdę trudno podjąć właściwą decyzję. Nie zdążyłem zwrócić uwagi kierowcy, bo zobaczyłem tylko, jak odjeżdża. Wcześniej sądziłem, że to kobieta będzie prowadziła auto. Pytanie, czy zgłoszenie tego natychmiast na policję byłoby pomocne? Wiadomo natomiast, że w takich sytuacjach najbardziej cierpi rodzina i to raczej ona musiałaby zadbać o zapłacenie kary pieniężnej.
Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Urząd Skarbowy - niezalogowany 2015-09-17 21:29:48

    ty szmaciarzu tajniaku. Spójrz w swoje sumienie jak sam byłeś oszustem!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama