– Mężczyzna, który z dzieckiem na rękach wtargnął przed jadący autobus, jest niepoczytalny – uznali badający go biegli. Prowadząca śledztwo w tej sprawie Prokuratura Okręgowa w Przemyślu wystąpiła do sądu z wnioskiem o jego umorzenie.
Do dramatycznych scen doszło w czerwcu 2018 roku na drodze krajowej numer[paywall] 77 w Skołoszowie, między Jarosławiem i Przemyślem. 36-latek trzymając na rękach 3-letniego synka wtargnął na drogę wprost przed jadący samochód, ale jego kierowca zdołał wyhamować. Chwilę później desperat podjął kolejną próbę zabicia siebie i dziecka. Tym razem wbiegł z nim przed autobus. Doszło do potrącenia. Chłopczyk doznał m.in. złamania nogi i pęknięcia czaszki. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.
W trakcie badania sądowo-psychiatrycznego biegli stwierdzili, że wspomniany jest niepoczytalny i nie może odpowiadać karnie za czyn, którego się dopuścił. W związku z tym Prokuratura Okręgowa w Przemyślu wystąpiła do tutejszego Sądu Okręgowego o umorzenie śledztwa i umieszczenie 36-latka w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Można by powiedzieć że to tylko wariacji zabijają ale to wychodzi tylko w chwili popełnienia czynu a do tej pory to są porzadni obywatele. Zacytować można ,, Panie ja w zyciu bym nie powiedziała że on do tego zdolny porządny człowiek do kościoła chodził co niedzielę,,. Wariat czy nie wariat dopuścił się czynu karać jak należy.
Dożywocie to za mało, znając życie patologiczna mamusia będzie czekała na zwyrola, szkoda słów jestem tylko ciekaw dlaczego mamusia się też nie zajeli szkoda dzieciaka, czekać tylko na kolejną tragedię w wykonaniu tej pary.....
Miał chłopaczek pecha bo trafił na kierowcę z kamerką. W przeciwnym przypadku obydwaj kierowcy miałby duże kłopoty. Obrońca "niepoczytalność" przyszedł z pomocą i po sprawie. Myślę, że następnym razem nie da się nagrać, a wtedy będzie wielkie larum, tylko że już po fakcie.
Gosc obejmuje dziecko... dziecko trzyma go za szyje.... niespojne to wszystko... tak trzymanemu dziecku raczej nic by sie nie stalo. ...zreszta dzis z kazdego zrobia wariata.
Dokładnie. Ją powinni leczyć, bo ona jest wszystkiemu winna. Znam tą parę od dziecka. 15 lat ciąża i starszego syna babcia chowała. Ojca nie było, a ona się szlajała. Potem zaszła w drugą ciążę i patologia się pogłebiła, ciągłe sprzeczki, bo pańcia prowokuje i pierze mózg biednemu chłopakowi, policja co chwilę do nich puka. Żal mi tego dziecka, bo naprawdę bardzo spokojny i mądry chłopczyk.
XXX kto Ci dał prawo opowiadać czyjś życiorys i to wyłącznie z twojego punktu widzenia?nawet nie masz odwagi podpisać komentarza.osobiście ich bardzo lubię i brzydzę się ludźmi którzy myją komuś d...ę za plecami.stała się tragedia i trzeba pomóc a nie skreślać.wszyscy tacy idealni jesteście?
Można by powiedzieć że to tylko wariacji zabijają ale to wychodzi tylko w chwili popełnienia czynu a do tej pory to są porzadni obywatele. Zacytować można ,, Panie ja w zyciu bym nie powiedziała że on do tego zdolny porządny człowiek do kościoła chodził co niedzielę,,. Wariat czy nie wariat dopuścił się czynu karać jak należy.
Dożywocie to za mało, znając życie patologiczna mamusia będzie czekała na zwyrola, szkoda słów jestem tylko ciekaw dlaczego mamusia się też nie zajeli szkoda dzieciaka, czekać tylko na kolejną tragedię w wykonaniu tej pary.....
Huj ci w pysk