Reklama

Okiem czepialskiego

17/06/2017 14:00

Ponoć gdzieś w kraju ktoś wpadł na pomysł, żeby w naszym hymnie Bonapartego zastąpić Sobieskim. No cóż, pomysł dość kontrowersyjny, a tymczasem w Przemyślu, na Kazanowie, pamięć o wiktorii Sobieskiego mają w głębokim poważaniu.

Na zarośniętym, smętnym skwerku stoi jeszcze bardziej smętny i zaniedbany obelisk, który kiedyś miał przypominać o chwale polskiego oręża pod Wiedniem. Ktoś ukradł orła, ktoś inny wyłupił tablicę, czas wyszczerbił kamienne płyty i dziś obelisk niczego nie przypomina, a podobno mieszka tam tylu patriotów, o czym świadczą hasła i symbole malowane na ścianach.
Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2017-06-18 10:19:51

    Żal serce ściska, gdy się na to patrzy! A prezydencik i jego (bezwolne) służby NIC na TO? A naczelnik od kultury nóżek nie ma??? Acha, jest teraz na zebraniu rady osiedla i nie wychyla nosa....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Abc - niezalogowany 2017-06-20 11:49:07

    Najłatwiej jest oceniać że to wina mieszkańców:) 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama