Na osiedlu Kazanów, przy ulicy Boruty Spiechowicza, jest taka oto gablota, którą ktoś kiedyś postawił, żeby umieszczać w niej ważne dla mieszkańców informacjie i ogłoszenia. Ogłoszeń żadnych w niej nie ma, a nawet gdyby były, to i tak nie można nic przeczytać. Jeżeli gablota jest zbędna, lepiej ją usunąć, a jeśli potrzebna, należy doprowadzić do takiego stanu, żeby nie szpeciła. To chyba zadanie dla rady osiedla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze