Reklama

Okiem czepialskiego – podlewają kwiatki po ulewie

18/06/2015 12:36

W poniedziałek, dziesięć minut po tym, jak skończyła się ulewa, na przemyski Rynek zajechało auto z beczką i motopompą na pace i dwaj panowie zaczęli podlewać zawieszone na latarniach kwiaty. Prawdopodobnie bardzo sumiennie wykonywali to, co mieli zaplanowane na ten dzień, bo wiadomo grafik święta rzecz, a to że przed momentem lało, no cóż, tego grafik nie przewidywał.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2015-06-18 13:35:17

    Bezmózgowcy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2015-06-18 13:53:01

    Podlewać trzeba, bo szef patrzy;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dżordżo - niezalogowany 2015-06-18 14:49:31

    ?!?!?!?!?!?!?!?!!?!??

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama