Reklama

Okiem pomocnika Czepialskiego: Przemyśl wita Was

13/12/2019 11:03

Przy ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu, na wysokości osiedla Kmiecie, stoi stacja transformatorowa. Codziennie przejeżdżają obok niej tysiące samochodów. Przyzwyczailiśmy się do jej widoku i mało kto bacznie zwraca na nią uwagę. Jeden z naszych czytelników zwrócił.

Dziwią go napisy „zdobiące” ściany transformatora. Ktoś podzielił się swoją miłością do ojczyzny, niepodległości, samostanowienia oraz niechęcią do jednego z przemyskich klubów. Taka zbitka emocjonalna. Czytelnik podkreśla fakt, że stacja praktycznie wita gości przekraczających granice miasta. Obok niej stoi nawet stosowna powitalna tablica z logo Przemyśla. Po bliższym zapoznaniu okazuje się, że stacja jest ulubionym miejscem wyrażania patriotyczno-klubowych sympatii, bo niejedna warstwa farby była już tam kładziona, aby te emocje ostudzić. Bez skutku. Jak sądzę, właściciele obiektu wywiesili białą flagę, ale może ktoś przynajmniej zamaluje jedno z najpopularniejszych słów w języku polskim. Co ciekawe, słowo to najczęściej pisane jest z błędem ortograficznym.


Pomocnik Czepialskiego
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ptsk - niezalogowany 2019-12-13 13:33:03

    Normalny obraz miasta w którym są 2 kluby. A 1918 to data powstania,tego z Zasania

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ccc - niezalogowany 2019-12-13 13:41:33

    udostepnijcie graficiarzom, moze ładnr graffiti zniechęci do pisania głupo w tym miejscu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kibic OP - niezalogowany 2019-12-13 13:52:46

    zrobić graf patriotyczny na całym budynku i nikt więcej go nie oszpeci, oba kluby są prawicowe więc będzie ładnie i porządnie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama