Do zdarzenia doszło 27 września, około godz. 9, koło stacji paliw w Oleszycach.

Kierująca citroenem chciała skręcić na stację paliw. Gdy zatrzymała się, aby ustąpić pierwszeństwa przejazdu pojazdowi jadącemu z naprzeciwka, w tył jej samochodu uderzył opel.
Policjanci ustalili, że kierująca oplem nie dostosowała prędkości i odległości od poprzedzającego ją pojazdu, przez co doszło do zderzenia.
Do szpitala trafili: kierująca oplem 39-letnia mieszkanka województwa lubelskiego oraz dwójka jej dzieci, w wieku 7 i 10 lat.
Obydwie kierujące były trzeźwe. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze