Reklama

Olimpiada Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce [ZAPOWIEDŹ]

KWI17

godz: 09:00

Organizacja finału ogólnopolskiego Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce została powierzona ZSTiO w Jarosławiu przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów w Warszawie, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 17 – 18 kwietnia i zostanie do niego zakwalifikowanych po minimum 43 najlepszych uczniów z każdego bloku, wyłonionych w II etapie, który miał miejsce w marcu br. Finał będzie rozgrywany w dwóch blokach: programistycznym i teletechnicznym.

„Powierzenie ZSTiO w Jarosławiu organizacji finału ogólnopolskiego tej olimpiady to uznanie dla dorobku naszej szkoły, ale przede wszystkim to efekt dotychczasowych sukcesów naszych uczniów w poprzednich jej edycjach oraz osiągnięcia szkoły w innych olimpiadach i konkursach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, co naszą szkołę sytuuje w tym zakresie na pierwszym miejscu w województwie”

Reklama

– podkreślają organizatorzy.

Szczegółowy program wydarzenia poniżej.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/04/2026 07:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama