Organizacja finału ogólnopolskiego Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce została powierzona ZSTiO w Jarosławiu przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów w Warszawie, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 17 – 18 kwietnia i zostanie do niego zakwalifikowanych po minimum 43 najlepszych uczniów z każdego bloku, wyłonionych w II etapie, który miał miejsce w marcu br. Finał będzie rozgrywany w dwóch blokach: programistycznym i teletechnicznym.
„Powierzenie ZSTiO w Jarosławiu organizacji finału ogólnopolskiego tej olimpiady to uznanie dla dorobku naszej szkoły, ale przede wszystkim to efekt dotychczasowych sukcesów naszych uczniów w poprzednich jej edycjach oraz osiągnięcia szkoły w innych olimpiadach i konkursach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, co naszą szkołę sytuuje w tym zakresie na pierwszym miejscu w województwie”
Reklama
– podkreślają organizatorzy.
Szczegółowy program wydarzenia poniżej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze