Reklama

Opłaty za śmieci według zużycia wody? Koncepcja warta rozważenia

19/01/2021 07:20

– Jestem mieszkanką jednego z bloków przy ulicy Grunwaldzkiej. Wiele z lokali jest tu wynajmowanych i z tego, co mi wiadomo, stawki za śmieci czy gaz są często wyliczane jak za jedną osobę, czyli właściciela mieszkania, mimo że lokal zamieszkuje na przykład kilkuosobowa rodzina.

Dlatego według mnie wyliczanie opłat za śmieci w zależności od faktycznego zużycia wody mogło być nie najgorszym pomysłem, bo wówczas spółdzielnie nie byłyby na tym stratne, a tym samym nie pojawiałyby się dziury w ich budżetach, gdyż ilości zużytej wody nie da się ukryć. O takiej koncepcji mówiono w mieście jakiś czas temu, niestety od niej odstąpiono. Według mnie warta była rozważenia – analizuje mieszkanka jednego z miejskich osiedli.


Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Benek - niezalogowany 2021-01-19 08:23:33

    To teraz chcąc zaoszczędzić  ludzie przestaną się myć 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    luka - niezalogowany 2021-01-19 10:13:59

    Pięknie anal  izuje przemyślanka.https://ogloszenia.zycie.pl/ogloszenie/21370,chetna-nimfomanka-pieknie-da-dupy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kogut - niezalogowany 2021-01-19 14:41:23

    Co za bzdura. Tak może myśleć tylko osoba zużywająca "szklankę wody dziennie".  Czy nie lepiej kontrolować -  ile osób  faktycznie zameldowanych jest w danym lokalu?,...   Według toku rozumowania  tej mieszkanki pójdźmy dalej. Niech każdy mieszkaniec bloku płaci od masy ciała.  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama