Reklama

Orlęta zatrzymały marsz JKS 1909 Jarosław

8 i 9 października br. na stadionach III ligi (grupa IV) rozegrane zostały mecze 12. kolejki spotkań. Najważniejszym pytaniem dla kibiców futbolu z naszego regionu było, czy zespołowi JKS 1909 Jarosław uda się podtrzymać wspaniała passę zwycięstw.

Ich rywalem przy ulicy Bandurskiego był znacznie niżej notowany zespół Orląt Radzyń Podlaski. I jak to zwykle bywa, faworyt nie zawsze jest w stanie potwierdzić swoje notowania. Piłkarzom JKS 1909 nie udało się utrzymać imponującej passy wygranych. Orlęta trochę niespodziewanie zatrzymały ich zwycięski marsz (sześć triumfów z rzędu). Co prawda gospodarze prowadzili po pierwszych 45 minutach po bramce Pawła Hassa, ale goście wyrównali po rzucie karnym Rafała Borysiuka w 70. min. Rzucie karnym bardzo problematycznym, który podyktowała sędzina z Brzeska, nie do końca radząca sobie z agresywnie grającymi piłkarzami obu ekip.

JKS 1909 Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Hass 39. min, 1:1 Borysiuk 70. min (karny).
JKS 1909: Buczkowski – Gliniak, Sobol, Sokołenko, Aab – Kaganek, Daszyk, Kycko (79. Kłusek), Raba, Pękala (59. Bała) – Hass.
Orlęta: Stężała – Wrzesiński, Mazurek, Konaszewski, Szymala – Powałka, Kot, Borysiuk, Kanarek (59. Rycaj), Zmorzyński – Piątek.
Sędziowała: Angelika Rosiek (Brzesko). Żółte kartki: Buczkowski, Gliniak, Sokołenko, Kaganek oraz Wrzesiński, Kanarek i Kot. Widzów: 400.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama