Reklama

Osadzeni z zakładu karnego w Przemyślu porządkowali lasy

Osadzeni w zakładzie karnym w Przemyślu w ramach realizacji programu readaptacji społecznej z zakresu ochrony środowiska „Ziemia nasz wspólny dom” i na podstawie porozumienia pomiędzy dyrektorem Zakładu Karnego w Przemyślu i kierownictwem Nadleśnictwa Krasiczyn brali udział w porządkowaniu terenów leśnych.

Oprócz przeprowadzenia prac porządkowych na terenach leśnych usunęli również[paywall] stare zabezpieczenia drzew, które wymagały demontażu z powodu wysłużenia.

Po ukończonym zadaniu osadzeni wzięli też udział w praktycznej lekcji ekologii na jednej ze ścieżek dydaktycznych.

Taka forma zajęć jest najlepszą lekcją z zakresu ochrony środowiska i rzeczywistym wkładem w poprawę estetyki lasów i terenów zalesionych. 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama