Osadzeni w zakładzie karnym w Przemyślu w ramach realizacji programu readaptacji społecznej z zakresu ochrony środowiska „Ziemia nasz wspólny dom” i na podstawie porozumienia pomiędzy dyrektorem Zakładu Karnego w Przemyślu i kierownictwem Nadleśnictwa Krasiczyn brali udział w porządkowaniu terenów leśnych.
Oprócz przeprowadzenia prac porządkowych na terenach leśnych usunęli również[paywall] stare zabezpieczenia drzew, które wymagały demontażu z powodu wysłużenia.
Po ukończonym zadaniu osadzeni wzięli też udział w praktycznej lekcji ekologii na jednej ze ścieżek dydaktycznych.
Taka forma zajęć jest najlepszą lekcją z zakresu ochrony środowiska i rzeczywistym wkładem w poprawę estetyki lasów i terenów zalesionych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze