Reklama

O.S.T.R. i donGURALesko na Rap Festiwalu

23/07/2016 14:00

Za nami szósta edycja Oleszyce Rap Festiwal. W połowie lipca na stadionie miejskim w Oleszycach pojawili się okoliczni i przyjezdni fani rapu. Niewątpliwie przyciągała mocna obsada imprezy: O.S.T.R., KęKę, RPS, donGURALesko i Polska Wersja.


fot.Justyna Zając

O 17 wystartowały supporty wszędzieZUBER oraz Biały i DJ WuDu. Później prawdziwe tłumy ściągnął O.S.T.R. Choć zagrał dość wcześnie, bo około 18, to zrobił spore zamieszanie. Niestety, nie mógł bisować domagającej publiczności, ponieważ miał zaplanowany tego samego dnia koncert w Katowicach. Organizatorzy podkreślili, że było to duże poświęcenie w jego strony, ponieważ prosto z próby w Katowicach przyjechał do Oleszyc na koncert i od razu musiał wracać. Później pojawił się Efdope & Z Tomaszowa Misiek i DJ WuDu  towarzystwo trochę się rozrzedziło, ale wróciło jeszcze większe gdy wyszła Polska Wersja. Następnie Comson & Dziabson i DJ Edk KęKę, donGURALesko i RPS.


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości