Za nami szósta edycja Oleszyce Rap Festiwal. W połowie lipca na stadionie miejskim w Oleszycach pojawili się okoliczni i przyjezdni fani rapu. Niewątpliwie przyciągała mocna obsada imprezy: O.S.T.R., KęKę, RPS, donGURALesko i Polska Wersja.

O 17 wystartowały supporty wszędzieZUBER oraz Biały i DJ WuDu. Później prawdziwe tłumy ściągnął O.S.T.R. Choć zagrał dość wcześnie, bo około 18, to zrobił spore zamieszanie. Niestety, nie mógł bisować domagającej publiczności, ponieważ miał zaplanowany tego samego dnia koncert w Katowicach. Organizatorzy podkreślili, że było to duże poświęcenie w jego strony, ponieważ prosto z próby w Katowicach przyjechał do Oleszyc na koncert i od razu musiał wracać. Później pojawił się Efdope & Z Tomaszowa Misiek i DJ WuDu towarzystwo trochę się rozrzedziło, ale wróciło jeszcze większe gdy wyszła Polska Wersja. Następnie Comson & Dziabson i DJ Edk KęKę, donGURALesko i RPS.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze