Reklama

Oszczędzając na czasie w supermarkecie

18/09/2015 07:33

– Denerwują mnie sytuacje, kiedy osoba robiąca zakupy wpycha się w kolejkę, nie mówiąc słowa „przepraszam". Rozumiem, że każdemu czasem się spieszy, ale bycie uprzejmym naprawdę nic nie kosztuje. Podczas takich sytuacji zastanawiam się, czy ludzie naprawdę tak się spieszą, czy to zachowanie świadczy raczej o ich bezczelności i braku wychowania. Rozumiem osoby starsze, które czasem mogą nie widzieć, że ktoś stoi obok nich, ale to już inna kwestia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama