– Denerwują mnie sytuacje, kiedy osoba robiąca zakupy wpycha się w kolejkę, nie mówiąc słowa „przepraszam". Rozumiem, że każdemu czasem się spieszy, ale bycie uprzejmym naprawdę nic nie kosztuje. Podczas takich sytuacji zastanawiam się, czy ludzie naprawdę tak się spieszą, czy to zachowanie świadczy raczej o ich bezczelności i braku wychowania. Rozumiem osoby starsze, które czasem mogą nie widzieć, że ktoś stoi obok nich, ale to już inna kwestia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze