Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu zachęca mieszkańców do obejrzenia wystawy plenerowej pod hasłem „Za walkę o niepodległość – odznaczeni Gwiazdą Przemyśla”.
Od 12 sierpnia do 30 września br. ekspozycja będzie prezentowana na przemyskim Rynku. W dniu jej otwarciae o godz. 17 wręczone zostaną nagrody uczestnikom konkursu historycznego, a 21. Przemyska Drużyna Harcerska wystąpi z koncertem pieśni niepodległościowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze