Reklama

Otwarcie wystawy plenerowej – odznaczeni Gwiazdą Przemyśla

14/08/2018 09:30

Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu zachęca mieszkańców do obejrzenia wystawy plenerowej pod hasłem „Za walkę o niepodległość – odznaczeni Gwiazdą Przemyśla”.

Od 12 sierpnia do 30 września br. ekspozycja będzie prezentowana na przemyskim Rynku. W dniu jej otwarciae o godz. 17 wręczone zostaną nagrody uczestnikom konkursu historycznego, a 21. Przemyska Drużyna Harcerska wystąpi z koncertem pieśni niepodległościowych.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama