Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy w Przeworsku organizuje cykl otwartych zawodów międzypowiatowych w badmintonie dla dzieci.
– Badminton jest wspaniałym sportem szkolnym zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Jest odpowiedni dla dzieci w różnym wieku, niezależnie od poziomu ich zdolności i umiejętności. Jest sportem bezpiecznym i atrakcyjnym – przekonują organizatorzy.
Drużynowy Turniej Badmintona Szkół Podstawowych o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla pod honorowym patronatem starosty przeworskiego Bogusława Urbana odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku 3 czerwca, o g. 9.
Kolejne turnieje zostaną rozegrane w jesienią, od września do listopada. Zadanie dofinansowano z budżetu województwa podkarpackiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze