Reklama

Padły zapewnienia i na tym się skończyło

19/05/2015 12:00

– Jesteśmy świeżo po otwarciu kolejnej nitki obwodnicy, o którym donosiły lokalne media. Cieszymy się z nowej drogi, ale radość mąci jednak ponury fakt, że mimo obietnic i zapewnień ze strony władz odnośnie naprawy nawierzchni ulicy Sieleckiej, którą przecina obwodnica, nadal nie doczekaliśmy się żadnych konkretnych działań. Wysypano na jezdnie trochę żwiru i piasku i na tym remonty się zakończyły. A przecież tu też mieszkają ludzie i płacą podatki do miasta. Czy władze o nas zapomniały?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama