– Jesteśmy świeżo po otwarciu kolejnej nitki obwodnicy, o którym donosiły lokalne media. Cieszymy się z nowej drogi, ale radość mąci jednak ponury fakt, że mimo obietnic i zapewnień ze strony władz odnośnie naprawy nawierzchni ulicy Sieleckiej, którą przecina obwodnica, nadal nie doczekaliśmy się żadnych konkretnych działań. Wysypano na jezdnie trochę żwiru i piasku i na tym remonty się zakończyły. A przecież tu też mieszkają ludzie i płacą podatki do miasta. Czy władze o nas zapomniały?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze