Reklama

Paliło się w Szkole Podstawowej nr 11. Uczniowie ewakuowani [ZDJĘCIA]

25/04/2018 11:44

Na miejscu pracują strażacy.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do straży pożarnej o 10.48. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy ratowniczo-gaśnicze i samochód operacyjny.
- Zadymiony był korytarz i poddasze w budynku szkoły. ustalono, że paliły się plastikowe butelki, papiery i drewniana szafka składowane na poddaszu. Zadymienie było bardzo duże - informuje rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu mł. bryg. Piotr Majka.
Uczniowie zostali ewakuowani przez nauczycieli jeszcze przed przybyciem strażaków. Nikt nie uskarżał się na jakiekolwiek dolegliwości.
Na miejscu wciąż pracują strażacy.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości