7 zastępów Państwowej Straży Pożarnej oraz strażaków ochotników walczyło wczoraj w nocy z poniedziałku na wtorek(6/7 stycznia) z pożarem śmieci na instalacji w Młynach. Ogień udało się na szczęście zwalczyć w zarodku choć zagrożenie było poważne.
Na szczęści to zostało opanowane i praktycznie w zarodku ugaszone, także około godziny 1 w nocy zastępy wróciły do jednostek – informuje Z. Jasiłek.– Gdyby ogień miał szanse się rozprzestrzenić to nasze działania potrwałyby znacznie dłużej – zaznacza. Z jego słów wynika, że przyczyną pożaru były naturalne procesy zachodzące w świeżo składowych odpadach lub obecność wśród śmieci substancji, które zainicjowały pożar, ale dokładne przyczyny zapalenia się pryzmy zbada policja.W akcji wzięły udział 3 zastępy państwowej straży pożarnej z Jarosławia, dwa zastępy OSP KSRG W Duńkowicach wsparte lekkim samochodem z tejże jednostki, dwa zastępy z OSP KSRG z Radymna oraz jeden zastęp z OSP w Korczowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Świeże śmieci! Ta pryzmat śmieci musiała konkretnie długo poleżeć, żeby wytworzyć takie silne gazy, które doprowadziły do pożaru. Zależy co dla kogo jest świeże,ha ha
A który raz tam się już pali?? Haha Właściciel kasę wyłudza z ubezpieczenia!!!!
'' Segregacja'' juz ruszyla! ha ha
Świeże śmieci! Ta pryzmat śmieci musiała konkretnie długo poleżeć, żeby wytworzyć takie silne gazy, które doprowadziły do pożaru. Zależy co dla kogo jest świeże,ha ha
A który raz tam się już pali?? Haha Właściciel kasę wyłudza z ubezpieczenia!!!!