Reklama

Paliły się śmieci na wysypisku w Młynach

07/01/2020 13:00

7 zastępów Państwowej Straży Pożarnej oraz strażaków ochotników walczyło wczoraj w nocy z poniedziałku na wtorek(6/7 stycznia) z pożarem śmieci na instalacji w Młynach. Ogień udało się na szczęście zwalczyć w zarodku choć zagrożenie było poważne.

Na szczęści to zostało opanowane i praktycznie w zarodku ugaszone, także około godziny 1 w nocy zastępy wróciły do jednostek – informuje Z. Jasiłek.– Gdyby ogień miał szanse się rozprzestrzenić to nasze działania potrwałyby znacznie dłużej – zaznacza. Z jego słów wynika, że przyczyną pożaru były naturalne procesy zachodzące w świeżo składowych odpadach lub obecność wśród śmieci substancji, które zainicjowały pożar, ale dokładne przyczyny zapalenia się pryzmy zbada policja.

W akcji wzięły udział 3 zastępy państwowej straży pożarnej z Jarosławia, dwa zastępy OSP KSRG W Duńkowicach wsparte lekkim samochodem z tejże jednostki, dwa zastępy z OSP KSRG z Radymna oraz jeden zastęp z OSP w Korczowej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2020-01-07 16:42:11

    ''   Segregacja'' juz ruszyla! ha ha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sąsiad - niezalogowany 2020-01-08 13:43:53

    Świeże śmieci!  Ta pryzmat śmieci musiała konkretnie długo poleżeć, żeby wytworzyć takie silne gazy, które doprowadziły do pożaru. Zależy co dla kogo jest świeże,ha ha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Taki mały - niezalogowany 2020-01-08 20:36:02

    A który raz tam się już pali?? Haha Właściciel kasę wyłudza z ubezpieczenia!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama