Reklama

Para 17-latków podejrzana o brutalne zabójstwo

30/04/2019 12:45

We wtorek, 30 bm. przed południem w Prokuraturze Okręgowej w Przemyślu rozpoczęło się przesłuchanie 17-latków podejrzanych o zabójstwo 38-latka.

Do dramatycznego zdarzenia doszło 29 kwietnia br. w Słonnem w gminie Dubiecko w powiecie przemyskim. Rano w przydrożnym rowie znaleziono ciało 38-letniego mieszkańca tej miejscowości. Miał na sobie jedynie bieliznę. W czasie oględzin u zmarłego stwierdzono rozległe obrażenia głowy. Jak wstępnie ustalono pochodzą one od uderzenia tępym narzędziem. Bardzo prawdopodobne, że zostały zadane siekierą.

Do zabójstwa doszło w jednym z pobliskich budynków. Pomiędzy przebywającymi w nim osobami miało dojść do nieporozumień. W związku ze sprawą zatrzymano pochodzącą z okolic Rzeszową 17-letnią Dżesikę N. i jej rówieśnika Sebastiana K. z Dąbrowy Górniczej.

We wtorek trafili do Prokuratury Okręgowej w Przemyślu, gdzie rozpoczęło się ich przesłuchanie. Po jego zakończeniu śledczy mogą wystąpić do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanych.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Słonne - niezalogowany 2019-04-30 13:52:09

    Dożywocie dla nich !!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kpp - niezalogowany 2019-04-30 14:10:57

    Pierd**lone gowniarze ! Dożywocie!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Izka - niezalogowany 2019-04-30 14:25:53

    Masakra co te gòwniarze mają we łbach 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama