We wtorek, 30 bm. przed południem w Prokuraturze Okręgowej w Przemyślu rozpoczęło się przesłuchanie 17-latków podejrzanych o zabójstwo 38-latka.
Do dramatycznego zdarzenia doszło 29 kwietnia br. w Słonnem w gminie Dubiecko w powiecie przemyskim. Rano w przydrożnym rowie znaleziono ciało 38-letniego mieszkańca tej miejscowości. Miał na sobie jedynie bieliznę. W czasie oględzin u zmarłego stwierdzono rozległe obrażenia głowy. Jak wstępnie ustalono pochodzą one od uderzenia tępym narzędziem. Bardzo prawdopodobne, że zostały zadane siekierą.
Do zabójstwa doszło w jednym z pobliskich budynków. Pomiędzy przebywającymi w nim osobami miało dojść do nieporozumień. W związku ze sprawą zatrzymano pochodzącą z okolic Rzeszową 17-letnią Dżesikę N. i jej rówieśnika Sebastiana K. z Dąbrowy Górniczej.
We wtorek trafili do Prokuratury Okręgowej w Przemyślu, gdzie rozpoczęło się ich przesłuchanie. Po jego zakończeniu śledczy mogą wystąpić do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ha ha Dżesika i Seba wszystko jasne
W dupach tym małolatom się przewraca .....Takie są skutki wychowania bez stresowego. ..... Żadna kara nie wróci chlopu życia.....
TO WSZYSTKO PRZEZ OGŁADANIE DISA
zwiali z placówki wychowawczej, denat prawdopodobnie zachowywał się ... Do 17 latki niewłaściwie no to młody w łeb i taczkami go wywieźli a stróż znalazł dostaną dychę prawnie prędzej wyjdą chłopa nie ma i zapomną a potem może książkę napiszą a policja i prokuratura spokój będą mieli łatwa sprawa i po sprawie...
Jeśli Ziemia ma dalej istnieć to MUSI pozbyć się śmieci! Tych fizycznych i tych wybrakowanych podczas ewolucji! Inaczej sama się unicestwi!!!
Dzesika i Sebiastian no jeszcze tylko brajanka zabraklo
debil...zacznij od siebietez szkodzisz planecie swoimi perfumami i spalinamidla nich wystarczy 25 lat w klatce bedzie wystarczajaca kara bo zycie i tak juz do dupy bedzie
17 lat i już dożywocie? To nieźle Seba :VV
"..enat prawdopodobnie zachowywał się ... Do 17 latki niewłaściwie.."to zupełnie zmienia podejście do tematu....no ale chłop i tak nie żyje
Bezradności służby tj.placówki wychowawczej i Dubieckiej Policji jest porażająca. Dlaczego nikt ich nie szukał aż musiało dość do takiego bestialskiego czynu. Powinno polecieć że stołka parę głów, lepiej cicho sza. Patologia Policji
Dożywocie dla nich !!!!
Pierd**lone gowniarze ! Dożywocie!
Masakra co te gòwniarze mają we łbach