Reklama

Parkowanie w Przemyślu to coraz większy problem: Konarskiego, kilka metrów od sądu

21/11/2022 06:24

– Zastawione samochodami chodniki i trawniki, niekiedy bramy wjazdowe, samochody zajmujące niemal całą szerokość chodnika czy pozostawione w taki sposób, by maksymalnie utrudnić życie pieszym albo innym użytkownikom drogi – to lista przewinień kierowców, które obserwować możemy na ulicach miasta.




– Parkowanie w Przemyślu to coraz większy problem, bo aut przybywa, a parkingów niestety nie, ale jakieś reguły jednak wszystkich obowiązują. Nie wszyscy zmotoryzowani najwyraźniej się nimi przejmują. Na zdjęciu ostatni przykład z ulicy Konarskiego, kilka metrów od sądu. Kierowca wykazał się nonszalancją, zajmując cały chodnik, a ludzie jakoś przejść muszą – komentuje mieszkaniec.


fot.Nadesłane przez Czytelnika
mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama