Walc angielski, walc wiedeński, fokstrot czy latynoamerykańska samba oraz cha-cha królowały w ostatnią sobotę w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Kilkuset zawodników z całego kraju rywalizowało w IX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Golden Dance, w którym główną nagrodą był Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.
Rywalizacja turniejowa poprzedzona została Przeglądem Młodych Talentów. Trwający niemal 3 – godziny program dla najmłodszych adeptów tańca był okazją do zaprezentowania się przed większą publicznością.
Po zakończeniu występów najmłodszych do rywalizacji o turniejowe trofea stanęli bardziej doświadczeni. Ponad 170 zawodników[paywall] z 30 klubów tanecznych z całego kraju zostało podzielonych na ponad 20 kategorii i w nich stanęło do rywalizacji. Najliczniejszą reprezentację, bo liczącą blisko 40 par, wystawił gospodarz turnieju – Studio Tańca „Golden Dance”.
Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tańca Towarzyskiego „Golden Dance” i Studio Tańca „Golden Dance”.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze