Reklama

Pasażerka wypadła z autobusu

20/03/2016 12:57

W piątek (18 marca br.) w podprzemyskich Torkach doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego 15-letnia dziewczyna wypadła z zatrzymującego się w zatocze autobusu.

Ustalono wstępnie,  że młoda mieszkanka powiatu przemyskiego,  wypadła z zatrzymującego się pojazdu, ponieważ zbyt wcześnie otworzyła drzwi. Nastolatka doznała urazu głowy, straciła przytomność i została przewieziona do szpitala.  Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W trakcie przeprowadzanych czynności ustalono, że kierowca autobusu był trzeźwy.  Szczegółowym oględzinom poddano pojazd, a zwłaszcza mechanizm otwierający drzwi.

Okoliczności zdarzenia wyjaśni dalsze postępowanie. 


fot.KMP Przemyśl
JZ, KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    uzytkownik - niezalogowany 2016-03-20 13:56:34

    widze codzinnie tego kierowce jest bardzo odpowiedzialny jezdzi ostrożnie i bezpiecznie mam nadzieje ze poszkodowana dojdzie szybko do siebie...duzo zdrowia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dodge2008_432 2016-03-20 15:51:13

    Bezstresowe wychowanie dzieci

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nvc - niezalogowany 2016-03-20 22:33:17

    Nawet po oparciu sie z całej siły o drzwi nie mają prawa one się otworzyć jak są sprawne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama