W piątek (18 marca br.) w podprzemyskich Torkach doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego 15-letnia dziewczyna wypadła z zatrzymującego się w zatocze autobusu.
Ustalono wstępnie, że młoda mieszkanka powiatu przemyskiego, wypadła z zatrzymującego się pojazdu, ponieważ zbyt wcześnie otworzyła drzwi. Nastolatka doznała urazu głowy, straciła przytomność i została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W trakcie przeprowadzanych czynności ustalono, że kierowca autobusu był trzeźwy. Szczegółowym oględzinom poddano pojazd, a zwłaszcza mechanizm otwierający drzwi.
Okoliczności zdarzenia wyjaśni dalsze postępowanie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.widze codzinnie tego kierowce jest bardzo odpowiedzialny jezdzi ostrożnie i bezpiecznie mam nadzieje ze poszkodowana dojdzie szybko do siebie...duzo zdrowia
Nawet po oparciu sie z całej siły o drzwi nie mają prawa one się otworzyć jak są sprawne
Uderzenie w klamkę drzwi z dużą siłą podczas jazdy spowoduje wyłamanie elektromagnesu i drzwi się otworzą.
widze codzinnie tego kierowce jest bardzo odpowiedzialny jezdzi ostrożnie i bezpiecznie mam nadzieje ze poszkodowana dojdzie szybko do siebie...duzo zdrowia
Bezstresowe wychowanie dzieci
Nawet po oparciu sie z całej siły o drzwi nie mają prawa one się otworzyć jak są sprawne