Reklama

Pasażerowie PKS w zimie będą mogli korzystać z poczekalni

19/12/2014 15:29

Być może jeszcze przed świętami uda się oddać do użytku tymczasową poczekalnię dla pasażerów PKS. Ma funkcjonować przez całą zimę.

Poczekalnia ma zostać zorganizowana w dawnym sklepie nr 14, znajdującym się nieopodal dawnego dworca. – Dotychczasowy dworzec PKS nie funkcjonuje od dłuższego czasu, a część wydzielona na poczekalnię przy planowanym hipermarkecie na pewno nie powstanie przed zimą. W związku z tym chcemy zadziałać na zasadzie reakcji kryzysowej i zorganizować miejsce, aby pasażerowie nie musieli czekać na mrozie – mówi burmistrz Krzysztof Szpyt. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama