Być może jeszcze przed świętami uda się oddać do użytku tymczasową poczekalnię dla pasażerów PKS. Ma funkcjonować przez całą zimę.
Poczekalnia ma zostać zorganizowana w dawnym sklepie nr 14, znajdującym się nieopodal dawnego dworca. – Dotychczasowy dworzec PKS nie funkcjonuje od dłuższego czasu, a część wydzielona na poczekalnię przy planowanym hipermarkecie na pewno nie powstanie przed zimą. W związku z tym chcemy zadziałać na zasadzie reakcji kryzysowej i zorganizować miejsce, aby pasażerowie nie musieli czekać na mrozie – mówi burmistrz Krzysztof Szpyt.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze