Reklama

Pat w sprawie walącego się domu

25/12/2016 15:30

Często narzekamy na niefrasobliwość urzędników i władz samorządowych, bywają jednak sytuacje, w których, pomimo szczerych chęci, są naprawdę bezsilni. Dokładnie taka ma miejsce w Krzywczy.

Sprawa dotyczy pozostałości domu w Babicach, znajdującego się tuż przy drodze wojewódzkiej nr 884 relacji Przemyśl – Krosno. – Przychodzą do mnie często ludzie i pytają, dlaczego nic z tą ruderą nie zrobimy, że taki budynek przy drodze stanowi kiepską wizytówkę gminy. Podkreślają, że niedaleko jest przystanek, z którego codziennie dzieci odjeżdżają do szkoły. Nie daj Boże, ktoś tam z ciekawości wejdzie, a budynek przecież grozi zawaleniem[paywall].


fot.Kamil Jacek Zarański– My jako gmina bylibyśmy nawet skłonni, by taką rozbiórkę zorganizować, żeby nie obciążać właścicieli kosztami, ale potrzebna nam do tego ich zgoda – mówi Wacław Pawłowski. –Dlatego w imieniu gminy serdecznie proszę o kontakt wszystkich, którzy mogliby w jakkolwiek sposób pomóc w odnalezieniu właścicieli tego budynku.
kjz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wójt - niezalogowany 2016-12-25 18:35:22

    To wreszcie w Krzywczy czy Babicach ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kkk - niezalogowany 2016-12-26 07:25:38

    Chodzi o niefrasobliwosc urzędników i władz samorządowych z Krzywczy.  czytanie ze zrozumieniem się kłania. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mieszkaniec Babic - niezalogowany 2016-12-28 15:27:21

    w babicach!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama