Dwaj IV-ligowcy już w pierwszej rundzie rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jarosław pożegnali się z rywalizacją. Piast Tuczempy i Polonia Przemyśl odpadli po serii rzutów karnych.
Zespół Piasta nie sprostał w Radymnie MKS-owi, Polonia poległa po serii „jedenastek” w Stubnie z Granicą (po raz drugi odpadli z tym samym rywalem). Być może przed następną rundą warto się zastanowić i zrezygnować z udziału w pucharowych zmaganiach. Zdecydowanie to samo powinni przemyśleć przy ul. 22 Stycznia w Przemyślu. V-ligowy Czuwaj odpadł, ale dlatego, że... w ogóle nie pojechał na mecz z Artmaksem Pikulice! Przemyski futbol powoli sięga dna. Niespodziewane wyniki padały w Dobkowicach i Gorliczynie. Po rozstrzygnięciach jednak widać, że ani Starowi Pruchnik, ani Płomienowi Morawsko zupełnie nie chciało się umierać za awans do 1/8 finału. W pozostałych spotkaniach awansowali ci, którzy byli faworytami, i którym się po prostu chciało grać w piłkę nożna. 1/8 rozegrana zostanie 8 września br.
Wyniki:
Orzeł Torki – GKS Orły 0:0, karne: 1:4.
San Gorzyce – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 1:6 (0:2), bramki: Kapusta – Czop 2, Myszogląd, Marushka, Lorek, Kędzior.
Huragan Gniewczyna – KS Wiązownica 1:3 (0:1), bramki: A. Słysz – Rop 2, Janiczak.
LKS Skołoszów – JKS Jarosław 1:4 (0:0) D. Wojtowicz – Hass, Aksamit, Pawlak, Bała.
Dąb Dobkowice – Start Pruchnik 2:0 (1:0), bramki: B. Wota, Gala.
Zdrój Horyniec – Pogoń-Sokół Lubaczów 2:2 (0:2), bramki: Małecki, Bułas – Dawidowicz, Roman; karne: 2:4.
Gorliczanka Gorliczyna – Płomień Morawsko 6:1 (1:1), bramki: Kyciński 3, Kojder, Mucha, Śmiałek – Czarnecki.
Czerwoni Cewków – Santos Piwoda 0:6 (0:1), bramki: P. Pindak 3, Gawura, Tomas, Póltorak.
KS Szówsko – Texom Sokół Sieniawa 2:3 (0:2), bramki: Bałanda, Brodowicz – Kos dwie, K. Rączka.
Legia Oleszyce – Start Lisie Jamy 0:8 (0:4), bramki: Hulak 2, Czerski 2, samobójcza, Polak, Kubiszyn, Sitarz.
MKS Radymno – Piast Tuczempy 0:0, karne: 4:2.
Granica Stubno – Polonia Przemyśl 2:2 (1:1), bramki: Gawron, Kopacz – Sedlaczek, Perez; karne: 4:3.
Łęk Ostrów – Sanoczanka Święte 0:6 (0:1), bramki: A. Mucha 2, Chmielowski 2, Bruk, Piwowar.
Wisłoczanka Tryńcza – MKS Kańczuga 0:3 (0:1), bramki: Dziedzic, K. Borcz, Kielich.
Promyk Urzejowice – Orzeł Przeworsk 1:3 (0:0), bramki: Bochnak – Bogacz, Dec, Mirek.
Artmax Pikulice – Czuwaj Przemyśl 3:0 walkower (nie odbył się; goście nie przyjechali do Pikulic).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.TO NIE PRZEMYSKI FUTBOL SIĘGA DNA ALE CAŁY ten Przemyśl od dawna jest mieścią upadłą i już się nie podniesie. A dawny przemyski sport jest jedynie odzwierciedleniem poziomu nędzy i dziadostwa, określam to od wielu lat jako sportowa pustynia. Wstyd i hańba choć Choma w swoim wywodzie uważ że pozostawił mieścinę w dobrym stanie, myślę że Bakun jeżeli dotrwa do końca kadencji również stwierdzi to samo. No cóż brawo kolejni merowie a mnie wstyd, pozostał tylko wstyd.
Hej, Zawstydzony, a co Ty zrobiłeś dla przemyskiego sportu albo w ogóle dla tego miasta?! - Bo narzekać i klepać w klawiaturę to każdy głupi potrafi.
przemyski Sport to kpina i padaczka lepszymi sportowcami są nadziak cecholnik lub inne romańce
Czuwaj co autobus nie przyjechał?
TO NIE PRZEMYSKI FUTBOL SIĘGA DNA ALE CAŁY ten Przemyśl od dawna jest mieścią upadłą i już się nie podniesie. A dawny przemyski sport jest jedynie odzwierciedleniem poziomu nędzy i dziadostwa, określam to od wielu lat jako sportowa pustynia. Wstyd i hańba choć Choma w swoim wywodzie uważ że pozostawił mieścinę w dobrym stanie, myślę że Bakun jeżeli dotrwa do końca kadencji również stwierdzi to samo. No cóż brawo kolejni merowie a mnie wstyd, pozostał tylko wstyd.
Hej, Zawstydzony, a co Ty zrobiłeś dla przemyskiego sportu albo w ogóle dla tego miasta?! - Bo narzekać i klepać w klawiaturę to każdy głupi potrafi.