"Chcąc poznać miasto, trzeba zobaczyć jego cmentarze..." to tytuł pięknej, nastrojowej etiudy naszego redakcyjnego kolegi Darka Delmanowicza, fotoreportera PAP-u. Warto obejrzeć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.i to jest właśnie TO czego Rzeszów ,jeśli nawet kiedyś będzie wielką metropolią liczącą milion mieszkańców NIGDY mieć nie będzie.......to coś to HISTORIA!
Rzeszów już jest wielką metropolią w porównaniu do naszego Przemyśla, a tak naprawdę przemyski cmentarz jest piękny i magiczny to potwierdzam...................
i to jest właśnie TO czego Rzeszów ,jeśli nawet kiedyś będzie wielką metropolią liczącą milion mieszkańców NIGDY mieć nie będzie.......to coś to HISTORIA!
Rzeszów już jest wielką metropolią w porównaniu do naszego Przemyśla, a tak naprawdę przemyski cmentarz jest piękny i magiczny to potwierdzam...................