Reklama

Pierwsi celnicy już po egzaminach

23/12/2017 18:15

36 funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej zakończyło pomyślnie zdanym egzaminem specjalistyczne szkolenie do mianowania na pierwszy stopień w korpusie oficerów młodszych Służby Celno-Skarbowej. To pierwszy kurs oficerski zorganizowany w działającej od połowy października br. filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Przemyślu.

Specjalistyczne szkolenie przygotowujące  do egzaminu to 172 godziny dydaktyczne z 10 bloków tematycznych. Kandydaci na[paywall] oficerów młodszych Służby Celno-Skarbowej od 27 listopada do 15 grudnia br. pogłębiali wiedzę i doskonalili umiejętności z organizacji i zarządzania, finansów publicznych, prawa zamówień publicznych, prawa konstytucyjnego, administracji publicznej oraz funkcjonowania Służby Celno-Skarbowej i jej międzynarodowych aspektów działania.

W szerokim katalogu zagadnień egzaminacyjnych znalazły się także: psychologia i etyka, znajomość języka obcego oraz bezpieczeństwo informacji. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej, którzy 15 bm. zdawali egzamin to przedstawiciele Izb Administracji Skarbowej z Warszawy, Kielc, Olsztyna, Opola, Bydgoszczy, Katowic, Zielonej Góry, Rzeszowa, Szczecina, Łodzi, Lublina, Białegostoku, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Gdańska. Nad jego przebiegiem czuwała komisja egzaminacyjna pod przewodnictwem Grzegorza Skowronka, dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. 

Przemyska filia Krajowej Szkoły Skarbowości funkcjonuje od października br. Jest  jednym z 6 ośrodków szkoły działających w kraju. W placówce odbywają się specjalistyczne szkolenia przygotowujące kadrę KAS do pracy w służbie publicznej  i podnoszące jej kompetencje.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    uczeń - niezalogowany 2017-12-23 19:52:00

    średnia wieku na zdjęciu to 50+

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Obywatel - niezalogowany 2017-12-23 21:22:17

    ten pan w garniturze to niby kto? Drugi Jaki? Specjalista od niewiedzy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kasia - niezalogowany 2017-12-23 23:29:23

    To najpracowitszy i  najlepszy  radny Przemyśla od 89 roku . Przyszły prezydetn Przemyśla .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości