36 funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej zakończyło pomyślnie zdanym egzaminem specjalistyczne szkolenie do mianowania na pierwszy stopień w korpusie oficerów młodszych Służby Celno-Skarbowej. To pierwszy kurs oficerski zorganizowany w działającej od połowy października br. filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Przemyślu.
Specjalistyczne szkolenie przygotowujące do egzaminu to 172 godziny dydaktyczne z 10 bloków tematycznych. Kandydaci na[paywall] oficerów młodszych Służby Celno-Skarbowej od 27 listopada do 15 grudnia br. pogłębiali wiedzę i doskonalili umiejętności z organizacji i zarządzania, finansów publicznych, prawa zamówień publicznych, prawa konstytucyjnego, administracji publicznej oraz funkcjonowania Służby Celno-Skarbowej i jej międzynarodowych aspektów działania.
W szerokim katalogu zagadnień egzaminacyjnych znalazły się także: psychologia i etyka, znajomość języka obcego oraz bezpieczeństwo informacji. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej, którzy 15 bm. zdawali egzamin to przedstawiciele Izb Administracji Skarbowej z Warszawy, Kielc, Olsztyna, Opola, Bydgoszczy, Katowic, Zielonej Góry, Rzeszowa, Szczecina, Łodzi, Lublina, Białegostoku, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Gdańska. Nad jego przebiegiem czuwała komisja egzaminacyjna pod przewodnictwem Grzegorza Skowronka, dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
Przemyska filia Krajowej Szkoły Skarbowości funkcjonuje od października br. Jest jednym z 6 ośrodków szkoły działających w kraju. W placówce odbywają się specjalistyczne szkolenia przygotowujące kadrę KAS do pracy w służbie publicznej i podnoszące jej kompetencje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ten pan w garniturze to niby kto? Drugi Jaki? Specjalista od niewiedzy?
To najpracowitszy i najlepszy radny Przemyśla od 89 roku . Przyszły prezydetn Przemyśla .
Hahaha chyba cie pojebalo. Chyba Merem Buszkowic.
średnia wieku na zdjęciu to 50+
ten pan w garniturze to niby kto? Drugi Jaki? Specjalista od niewiedzy?
To najpracowitszy i najlepszy radny Przemyśla od 89 roku . Przyszły prezydetn Przemyśla .