Reklama

Pierwsze serce na nakrętki TPD stanęło w Przemyślu [ZDJĘCIA]

To efekt akcji Towarzystwo Przyjaciół Dzieci „Nakręceni w pomaganie z TPD”. Pojemnik pojawił się na osiedlu Kazanów.

– Dziękujemy Przedsiębiorstwu Gospodarki Mieszkaniowej w Przemyślu za sprawne i estetyczne wykonanie serca oraz jego montaż. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję zbiórki nakrętek, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie naszych niepełnosprawnych podopiecznych. Jeśli chcecie, żeby kolejne serca pojawiły się w Przemyślu, bardzo prosimy o wsparcie naszej zrzutki  – zachęcają pracownicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.



san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Maria - niezalogowany 2021-01-29 11:32:17

    Proszę podać dokładną lokalizację. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ada - niezalogowany 2021-01-29 12:19:01

    Gdzie zostały postawione te serca? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    PATKA - niezalogowany 2021-01-29 12:41:58

    Czy będą kolejne serca w miescie .?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama