To efekt akcji Towarzystwo Przyjaciół Dzieci „Nakręceni w pomaganie z TPD”. Pojemnik pojawił się na osiedlu Kazanów.
– Dziękujemy Przedsiębiorstwu Gospodarki Mieszkaniowej w Przemyślu za sprawne i estetyczne wykonanie serca oraz jego montaż. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję zbiórki nakrętek, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie naszych niepełnosprawnych podopiecznych. Jeśli chcecie, żeby kolejne serca pojawiły się w Przemyślu, bardzo prosimy o wsparcie naszej zrzutki – zachęcają pracownicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To ile kosztuje takie serce,że trzeba robić aż zrzutkę????
Koszt wykonania jednego pojemnika w zależności od wielkości waha się od 1000 zł do 2500 zł.
ul. Boruty-Spiechowicza, w pobliżu Świetlicy TPD "Przystań"
Państwo , którego psim obowiązkiem jest dbanie i leczenie dzieci . zrzuciło ten obowiązek na zbieraczy nakrętek a markety dalej nie płacą podatków . Jak nisko upadł ten kraj . Kolejnym krokiem będzie zbieranie petów .
"grunt" , że na rydzyka i tvpis nie żałują obłudni "katolicy" z pisu. pierwszy około 270 "baniek" i tvpiskurs kolejne 2 MLD.
Dla dzieci nakrętki a dla złodziei miliony , jak to jest w naszym kraju ??
Proszę podać dokładną lokalizację.
Gdzie zostały postawione te serca?
Czy będą kolejne serca w miescie .?